KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15126573
nr 1512 6573
Conny Burman
(1831-1912), Sverige
"Sandhamn". Signerad, daterad 1900,26x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x23, akvarell
Conny Burman, svensk bildkonstnär född 1831, död 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:02:37
100 kr
150 kr